چگونه مي توان يک نژاد بزرگ را براي حمام کوچک بسازيد

در يک لحظه يا ديگري ، احتمالاً خانه اي با يک حمام بسيار کوچک داشته ايد.

اين يک نقطه درد فوق العاده شايع براي اکثر صاحبان خانه است. به احتمال زياد خانه شما حداقل يک حمام دارد که مانند يک کمد کوچک احساس مي کند. اما لازم نيست چنين باشد!

اينها چند روش آسان است که مي توانيد يک حمام کوچک را بزرگتر جلوه دهيد و احساس کنيد. بهترين قسمت؟ اين استراتژي ها به راحتي مي توانيد در ساير مناطق خانه شما نيز استفاده شود.

مديوين

نحوه ساخت يک حمام کوچک از سرنا و ليلي بزرگتر به نظر مي رسد

محتواي پرطرفدار از ژوش

پخش ويدئو

تميز و مرتب باشيد.

براي مبتديان ، روشن نگه داشتن فضاي کف و جلوگيري از درهم و برهمي اضافي راهي عالي براي بزرگتر هر اتاق است.

فضاي مرتب و منظم باعث مي شود مناطق قابل استفاده در خانه شما به حداکثر برسد و اگر اتاق بسيار کوچک است از احساس بوکس بودن در شما جلوگيري کند.

اين کار فقط بسيار کاربردي تر و آسان تر است.

حمام تميز و درخشان ، صرف نظر از اينکه رنگ آن در طراحي باشد ، سبک يا تاريک است ، هميشه بزرگتر به نظر مي رسد.

مديوين

طراحي براي ايجاد فضا.

وقتي صحبت از فضاهاي کوچک مي شود ، توهمات نوري دوست شما هستند!

آنها مي توانند به جلب توجه چشم به مناطق مختلف کمک کنند که باعث مي شود يک حمام کوچک بسيار بزرگتر احساس شود. استفاده از دستشويي کوچک و قلاب مخصوص قلاب به جاي ميله هاي حوله باعث زيبايي هرچه بيشتر اتاق مي شود.

افزودن قلاب براي روتختي و حوله به پشت درب حمام يکي ديگر از ترفندهاي خوب صرفه جويي در فضا است. اين قلابهاي محبوب چسبنده به مارک من هستند. همچنين در پشت منزل هميشه از معدودي استفاده مي کنم.

علاوه بر اين ، استفاده از کاشي هاي کف بزرگتر به باز بودن فضاي کمک مي کند.

سرانجام ، يک آينه بزرگ هميشه باعث توهم فضاي بيشتر خواهد شد. در حقيقت ، لازم نيست که فقط خود را در يک آينه محدود کنيد.

مديوين

اگر فضاي ديوار کافي وجود دارد ، سعي کنيد هر نوع منبع نور طبيعي را با آينه ها بهينه کنيد. آنها نه تنها نور اطراف اتاق را گزاف گويي مي کنند ، بلکه آينه ها باعث توهم فضاي بيشتر مي شوند.

اين يک نکته عالي ديگر براي هر اتاق خانه شماست ، آينه ها هميشه توهم عمق و فضا را اضافه مي کنند.

نحوه ساخت يک حمام کوچک از طريق Donna Dotan بزرگتر به نظر مي رسد

سينک کوچک را انتخاب کنيد.

اگر يک حمام کوچک داريد ، نمي خواهيد فضاي آن را با يک سينک ظرفشويي بسيار بزرگ و حجيم غرق کنيد.

در عوض ، شما مي خواهيد يک سينک کوچک را انتخاب کنيد که متناسب با نسبت اتاق باشد ، نه هر چيزي که باعث فضا شود.

توليدکنندگان با مجموعه اي از سينک هاي کوچکتر جديد موجود در بازار ، به خواسته هاي مصرف کننده براي سينک هاي ساده تر پاسخ مي دهند. اين يکي ، به ويژه ، مورد علاقه شخصي است.

همانطور که مشاهده مي کنيد سينک هاي کوچکتر هم شيک و هم حداقل هستند.

نحوه ساخت يک حمام کوچک از طريق فضاي داخلي جني گرگ بزرگتر به نظر مي رسد

گزينه STYMALAL را انتخاب کنيد.

يکي از بدترين کارهايي که مي توانيد در يک اتاق کوچک انجام دهيد ، طراحي آن است. درهم ريختن مقدار تنقلات از بريک و يا فضاي زيادي در داخل حمام باعث مي شود اتاق احساس ناراحتي کند.

درعوض ، از ديوارها و سقفهاي با رنگ روشن خودداري کنيد و در صورت امکان از نور طبيعي از يک پنجره استفاده کنيد. همه چيز را تميز و براق نگه داريد و قادر خواهيد بود فضاي را تا حد ممکن احساس کنيد.

مديوين

درمان هاي پنجره را ساده کنيد (اگر به اندازه کافي خوش شانس هستيد که يک پنجره داشته باشيد) مي خواهيد از هر چيزي بيش از حد سنگين و بيش از حد توان چشم خودداري کنيد. آن را سبک نگه داريد.

اگر حمام شما حمام کامل با دوش است ، در طراحي حمام خود به فکر استفاده از درب دوش شيشه اي باشيد.

اين درب دوش شيشه اي کشويي است که ما ترجيح مي دهيم. ما از آن در چندين نوسازي حمام اخير ، از جمله خانه ساحلي که اخيراً فروخته ايم ، استفاده کرديم ،

يک پرده دوش ، هر چند زيبا و کاربردي باشد ، با مسدود کردن چشم شما از بقيه ديوارها و سقف ، فضا را قطع مي کند. چيزي که مي خواهيد در يک سرويس بهداشتي کوچک از آن جلوگيري کنيد.

راهنمايي حمام از بازسازي خانه ساحلي ما: پست اصلي را در اينجا مشاهده کنيد

طرح هاي صرفه جويي در فاصله را انتخاب کنيد.

قسمت هاي خاصي از طراحي سرويس بهداشتي شما وجود دارد که قطعاً به دليل ابزار لازم در آنجا وجود خواهد داشت.

با اين حال ، لازم نيست فداکاري کنيد به همان اندازه که ممکن است فکر کنيد تا مطمئن شويد اتاق در خدمت هدف قرار گرفته است.

اگر به دنبال گزينه هاي صرفه جويي در فضا هستيد ، کابينت هاي دارويي ، درهاي کشويي و توالت هاي ديواري آويز همگي فضاي کمي بيشتري براي بازي کردن به شما مي دهند.

همچنين مي توانيد از جعبه هاي ناز يا قفسه هاي شناور براي ذخيره چيزهايي که مورد نياز شماست استفاده کنيد اما وقتي از آن استفاده نمي کنيد ، مرتب آن را از بين ببريد.

اين قفسه هاي چسب راهي آسان و مقرون به صرفه براي اضافه کردن فضاي ذخيره سازي براق به هر فضاي کوچک هستند.

علاوه بر اين ، من همچنين به دليل ايجاد يک سطح اضافي در حمام ، اين کادوي حمام لبه زنده را دوست دارم. ايده آل براي شمع يا گياه کوچک ، اين کادوي دستي ، اتاق اضافي را روي پيشخوان مي گذارد ، جايي که واقعاً به آن احتياج داريد.

همچنين ، هنگام جستجوي صرفه جويي در فضا در يک فضاي حمام کوچک ، يک کادوي دوش مناسب ضروري است. تمام بطري هاي ناخوشايند شامپو و نرم کننده و همچنين صابون و تيغ را کنار بگذاريد.

سرانجام ، اگر شما زير مخزن سينک داريد ، من عاشق اين محصول کوچک مفيد هستم. اين موارد در زير قفسه هاي پيشخوان راهي سريع و ارزان براي گسترش فضاي ذخيره سازي شما در دو برابر است.

ترفندهاي حمام از طريق فضاي داخلي مگان Rae

در نتيجه…

بسته به ارزش املاک و مستغلات خانه آينده نگر ، ممکن است خود را با فضاي محدودي بر اساس آنچه مي توانيد از آن استفاده کنيد پيدا کنيد.

اما اگر با طراحي داخلي خود خلاقيت پيدا کرده و هر اتاق را با دقت استراتژيک کنيد ، مي توانيد فضاي مناسب را ايجاد کنيد. يکي که مناسب زيبايي شناسي شما باشد و نيازهاي شما را برآورده سازد.

واقعاً آنچه که طراحي خانه عالي است همه چيز در مورد…

و در آخر ، آيا نمي دانيد کدام يک از الگوهاي تصوير زمينه براي به حداکثر رساندن فضا ايده آل است؟ اين پست مي تواند به شما کمک کند الگوي ايده آل را براي نيازهاي خانه خود به زير بکشيد.

من سرگرم کننده بودم که اين ليست از صرفه جويي در فضا ، ايده هاي بهينه سازي حمام را در کنار هم جمع کردم.

اگر شما اين نکات کوچک حمام را مفيد يافتيد ، در نظرات خود را به من اطلاع دهيد. اگر از هر يک از اين ايده ها در خانه خود استفاده مي کنيد ، دوست دارم نتايج را ببينم - بنابراين لطفاً با آنها به اشتراک بگذاريد!

دکوراسيون حمام رد پنل 

مديوين

و اگر ايده هاي خوبي داريد که من به آنها اشاره نکرده ام ، من هميشه به دنبال يادگيري هستم ، بنابراين احساس رايگان کنيد تا به من اطلاع دهيد.

اگر فقط به دنبال پاشيدن پيشخوان هاي حمام خود هستيد ، من ايده هاي بسيار خوبي را براي شما در اينجا آورده ام!

شما همچنين مي توانيد به اين گروه جالب و مفيد فيس بوک بپيونديد: اسرار طراحي ژوش و آنها را در آنجا به اشتراک بگذاريد!

براي ايده هاي بيشتر در مورد حمام ، قبل از ظهرها و بعد از ظهرها بررسي کنيد و از اين پست محبوب در حمام آبي و سفيد ما را فراموش نکنيد!

و ، براي ايده هاي دکوراسيون منزل عالي و الهام بخش PLUS ، برگه تقلب رايگان طراحي ما . مطمئن باشيد که در ليست ايميل ما اينجا ثبت نام کنيد!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Jennifer پمپ وکيومSPARMAX خشک 4 متر تخت بيمارستاني صحرايي Melissa Sandra Kelly Que Amber Ashley James